Grafika

Zhotovíme libovolnou grafiku od návrhu až po realizaci. Podle přání zákazníka navrhneme potisk autoplachty, markýzy, stanu či jiného našeho produktu. Doporučíme nejvýhodnější vhodnou technologii vzhledem k ceně. Přidat foto Černava 038.jpg

Pro jednodušší potisk nabízíme technologii potisku pomocí šablon. Tato technika se hodí pro tisk textů, symbolů, nebo log, které neobsahují rastrovou grafiku. Velikost výsledného tisku může být i několik desítek metrů. Je tak požné potisknout i velkoprostorovou halu a vytvořit tak raklamu viditelnou z obrovské vzdálenosti.

K tisku fotografií a velice složité grafiky používáme velkoformátový digitální tisk. Touto technikou vznikne reklamní potisk, který zaujme a upoutá každého. Pro optimalizaci nákladů je někdy vhodné použít kombinaci obou technologí, kde texty jsou vytvořeny pomocí šablonového tisku, které jsou doplněny digitálně vytvořenou fotografií.

K dosažení maximální trvanlivosti výsledného potisku používáme pouze moderní profesionální barvy, které v sobě mají kvalitní UV filtr, který výsledek chrání před působením slunečních paprsků. Digitální tisk je navíc chráněn pomocí laminace.

V případě zájmu jsme schopní vytvořit reklamní nápisy i pomocí samolepících fólií. Tato technika je léty ověřená a použitelná na řadu materiálů. Nabízíme širokou paletu barev, vštně reflexních fólí, keré ve tmě a v šeru po osvícení maximálně vyniknou.

Pro dodržení přesného podání barev můžete definovat barevné odstíny veškeré grafiky pomocí palety RAL.