Profil firmy

Firma si již krátce po založení v roce 1990 získala řadu zákazníků. Svojí kvalitně odvedenou prací se snažíme vyhovět jakýmkoliv požadavkům a přáním zákazníka. Používáme jen kvalitní materiály, které máme za léta praxe vyzkoušeny.

K dispozici máme následujcí tři dílny:

  • Textilní svařovací dílna.
  • Šicí dílna.
  • Kovovýroba.

Textilní svařovací dílna a potisk plachet

Na textilní svařovací dílně se vyrábí a potiskuje převážná část výroby. Probíhá zde výroba jak velkoprostorových hal, plachet na návěsy i malé vozíky, tak i řada drobných výrobků. K výrobě používáme špičkové horkovzdušné svařovací zařízení, které při dobře odvedené práci zaručuje dlouhou životnost provedených svárů. Pro tisk reklamních nápisů, log a obdobné grafiky jsme vybaveni kvalitním řezacím plotrem a tak můžeme pružně reagovat na rozličné požadavky zákazníka. Taktéž materiály, které jsou základem všech výrobků jsou pouze renomovaných značek (Ferrari, Mehler, Sio-Line, F .Miderhoff) a vysoké kvality.

Šicí dílna a čalounění

Díky vybavení naší dílny řadou speciálních šicích strojů, jako jsou jednojehly, dvojjehly, 5-nitky a specílním šicím strojem pro těžkou konfekci jsme schopni vyhovět jakémukoliv požadavku zákazníka. Mezi produkty této dílny patří zejména předsíně ke karavanům, textilní stany, různé závěsové plachty a ostatní výrobky sportovní a technické výroby.

Kovovýroba

V této dílně jsme pro Vás schopni vyrobit jak nosné konstrukce pro nákladní automobily, přívěsné vozíky, kustrukce pro pergoly, markýzy, tak i kostrukce pro rozměrné haly. K finální povrchové úpravě používáme klasické kvalitní nátěrové hmoty, ale jsme též schopni na přání zákazníka kostrukci opatřit zinkovou ochranou, která zajistí dlohotrvající ochranu před korozí. V případě potřeby jsme zde schopni provést i opravu poškozené kostrukce. K výrobě používáme různé druhy jaklů, kulatin, pásovin a hliníkových profilů.