Výroba

Autoplachty

Vyrábíme autoplachty všech typů a rozměrů. Vyrobíme pro Vás i zcela atypickou plachtu na námi vyrobenou konstrukci nebo na konstrukci již hotovou.

Markýzy a přístřešky

Z rúzných materiálů umíme zhotovit rozličné přístřešky, stříšky či pouze krycí plachty vybavené oky pro snadné uchycení. Pokud vlastníte karavan, můžeme jej doplnit o plátěnou předsíň, která může být vybavena několika okny z průhledné fóie.

Pro Vaši prodejnu vyrobíme markýzy, které mohou být doplněné i o reklamní nápisy či loga. Tím vytvoříte praktické přístřeší před Vaší prodejnou a zároveň získáte reklamní plochu která upoutá na první pohled.

Haly a pártystany včetně konstrukcí

Na Vaše přání zhotovíme halu včetně ocelové konstrukce takřka libovolného tvaru. Takováto hala může být samostatně stojící, nebo některými stěnami může navazovat na jiné konstrukce.
Materiálem pro nosnou konstrukci jsou ocelové nosníky, které jsou dimenzovány tak, že bez problémů unesou i větší sněhovou přikrývku. Samotná hala je vyrobena z kvalitní plachty, které vydrží řadu let bez nutnosti větší údržby.
Obdobnou technologií jako vyrábíme velké haly, můžeme vyrobit pártystan, který opět tvoří ocelová konstrukce, která se však dá jednoduše rozebrat, a kvalitní plachta, v níž mohou být zhotovena i foliová okna, která celý vnitřní prostor dobře prosvětlí. Tyto stany se výborně hodí pro pořádání různých venkovních akcí, jako jsou firemní grilování, posezení u hudby a podobné.

Bazény

Vyrobíme pro Vás bazény z pevného materiálu, který vydrží řadu let. Tyto bazény mohou mít takřka libovolný tvar a rozměr. Ke všem bazénům můžeme též vyrobit krycí plachtu, které chrání vodu a zvyšuje částečně i její teplotu.
Jsme též schopni pro Vás zajistit kovovou konstrokci z kvalitního silného plechu opatřeného specíálním nátěrem, který odolává povětrnostním vlivům. Více se o této konstrukci můžete dozvědět zde

Ostatní

Jsme též schopni vyrobit i řadu těžko zařaditelných výrobků. Jako jsou například plynojemy, nebo ochranné prvky sloupů či stromů používaných na všech bezpečných sjezdových tratích. Dodáme Vám též třeba i potřebné vybavení pro snowtubing.

Čalounictví

Máte zašlé, či poškozené potahy na židlích, nebo sedacích soupravách? Vyrobíme Vám z nejrůznějších materiálů navé čalounění a tím Vám ušetříme spoustu peněz za pořízení nového nábytku. Stejně tak umíme zhotovit textilní potahy na nejrůznější nábytek a tím mu poskytnout dodatečnou ochranu, třeba před domácími mazlíčky.